Kup bilety


 

Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque

M3TROPOLiS to zespół pochodzący z Trójmiasta.W ich muzyce można dostrzec inspiracje pochodzące z indie rocka, alternatywy i synth popu.

WHITE STARLITE to trójmiejski duet tworzący muzykę alternatywną z domieszką muzyki filmowej i dark r&b.

Massieque to solowy projekt Macieja Buszmana, gitarzysty zespołu Cisza Nocna. W jego muzyce można usłyszeć dużo elektroniki naprzemiennie z ostrzejszym, gitarowym brzmieniem.
Koncert White Starlite + M3TROPOLIS + Massieque 
12 Lipca, Teatr Boto
Start godz : 21:00 
 
Zespoły:
M3TROPOLiS to zespół pochodzący z Trójmiasta.
W ich muzyce można dostrzec inspiracje pochodzące z indie rocka, alternatywy i synth popu.
Są laureatami nagrody Radia Gdańsk i Artura Sztuby na festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego.
Nie ograniczają się co do gatunku i formy - tworzą melodyjne utwory nacechowane brzmieniem klawiszy i przesterowanych gitar. Aktualnie są na etapie nagrywania materiału na ich pierwszą EP.
FB: 
YT: 
WHITE STARLITE to trójmiejski duet tworzący muzykę alternatywną z domieszką muzyki filmowej i dark r&b. W skład duetu wchodzi wokalistka Audri Jean oraz gitarzysta/producent Igor Górski. 
 
 
MUZYKA : 
 
Massieque to solowy projekt Macieja Buszmana, gitarzysty zespołu Cisza Nocna. Zadebiutował w 2014 roku ze swoim pierwszym zespołem z którym w ciągu następnych kilku lat wydał 3 single. W 2017 roku dołączył do Ciszy Nocnej z którą skończył właśnie debiutancki album, zaś sam jest w trakcie nagrań swojej debiutanckiej visual-EP, która jest częścią jego pracy licencjackiej na Uniwersytecie Gdańskim. W jego muzyce można usłyszeć dużo elektroniki naprzemiennie z ostrzejszym, gitarowym brzmieniem. Oprócz tego jest młodym twórcą nagradzanych form filmowych jak np. "W Bezkresie" czy wyświetlany na 41. Festiwalu filmowym w Gdyni dokument "Miejsce". Tworzy teledyski dla młodych trójmiejskich zespołów oraz komponuje muzykę do filmów.Bilety: 15 zł

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google