Kup bilety


 

BOTO WILD JAM: Paweł Osicki & goście

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Paweł Osicki, który zagra w składzie:

Pawel Osicki - perkusja, efekty, elektronika
Szymon Burnos - klawiszowe, synth
Dominik Kisiel - klawiszowe, synth
i goście

Paweł Osicki – urodzony w 1983 roku w Gdyni. Wychowywany w kreatywnej atmosferze, ukończył Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie.
Właśnie tam rozpoczęła się jego muzyczna pasja. Rozpoczął studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, równolegle studiując Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej, którą ukończył w 2009 jako mgr inż. arch.

Lider zespołu Pusz (płyta „Pąki Białych Róż” wyd. Muzeum Powstania Warszawskiego 2014 - w składzie ze Stanisławem Soyka, Skubasem, Ziutem Gralakiem, Piotrem Manią, Jackiem Mazurkiewiczem.)
Założyciel kreatywnego studia nagrań PuszMusic, w którym realizuje płyty i nagrania z wieloma artystami z kraju. Aktywnie koncertujący, współpracował z wykonawcami z całego kraju:
Stanisław Soyka, Pogodno, Reni Jusis, Olo Walicki, Antoni Ziut Gralak (Yeshe), Sławomir Jaskułke, Jacek Budyń Szymkiewicz, Kev Fox, Joanna Duda.

***
Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey, czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

Bilety: 20 zł, bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/
1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze.

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

***
fot. MagdaLena Rosman

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google