Kup bilety


 

Ala | Zastary

Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowa para, która łącząc tradycję rodzimego popu ze współczesnym r’n’b, lo-fi elektroniką i hip-hopem tworzy nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej.
Ich entuzjastycznie przyjęty pierwszy singiel „Pilot” znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych polskich singli 2017 roku. Ala | Zastary byli też finalistami plebiscytu Gazety Wyborczej „Sanki”, w którym dziennikarze i przedstawiciele branży muzycznej wyłaniali najciekawsze nowe twarze w polskiej muzyce.

NSTAGRAM:

www.instagram.com/ala.zastary/
YOUTUBE:
https://www.youtube.com/Ala_Zastary
SPOTIFY:
https://open.spotify.com/artist/3QmNltluzWxV1Pi1foWdqw
PRASA:
"Może kiedyś doczekamy się w naszym kraju popowego duetu z prawdziwego zdarzenia. W przypadku projektu Ala/Zastary owa szansa jest niezwykle wysoka. [...] Radosny, przebojowy i niepretensjonalny pop. Świetne melodie, lekkie teksty i bardzo solidne wykonanie. Aż chce się śpiewać i tańczyć"
Going.blog
"W tym wypadku dostajemy połączenie dwóch młodych dusz, które proponują nam świeże spojrzenie na pop, który tapla się w różnych smakach od lekkiej elektroniki, po klimaty r’n’b. To jest najlepsza muzyka na lato."
Mobilni.pl
BILETY:
>>> normalne 25 zł
>>> studenckie 20 zł
online: http://teatrboto.interticket.pl/

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google