Polecamy


Wydarzenia


BOTO Jam: Marcin Janek & goście Teatr Boto 18 lip. 21:00
Kolejna odsłona BOTO Jam. Tym razem gospodarzem będzie Marcin Janek, który zagra w składzie: Marcin Janek - saksofony Marek Romanowski - puzon Aleksandra Monko-Allen - piano Janusz Mackiewicz - kontrabas Kacper Skolik - bębny i goście

Basia Oblesia - standupowy dramat jednej aktorki Teatr Boto 20 lip. 19:00
Spektakl tylko dla widzów dorosłych. Basia Oblesia to istota płci żeńskiej, zrodzona z miłości. Długo czekana. Zdrowa. Raczej. Na co dzień to zwyczajna, normalna dziewczyna. Taka sobie Ewela. Tyle, że czasem, COŚ JEJ się dzieje w głowę. Taki przeciąg się JEJ robi pomiędzy czaszką, no i nagle staje się kimś zupełnie innym... Znacie to..? Znacie..?!?
Podróż do Buenos Aires - Amanita Muskaria / Góra Weber / Nalepa Teatr Boto 21 lip. 19:00
„Podróż do Buenos Aires” to tekst powalający. Litania żali i zarzutów starzejącej się kobiety, która własną starość wyobrażała sobie trochę inaczej - w beztrosce, komforcie psychicznym, spokoju ducha, w kręgu kochającej rodziny, u synów (w Kanadzie?), u córki lub sióstr (w Buenos Aires?). Co najmniej.


Wojciech Tremiszewski - SoloNowele Teatr Boto 23 lip. 20:00
Na wieczór „Solo nowel” złożą się cztery miniaturowe spektakle improwizowane, które zostaną zagrane tu i teraz, na oczach publiczności, bez napisanego scenariusza.
BOTO Jam: Maciej Grzywacz & goście Teatr Boto 25 lip. 21:00
Kolejna odsłona BOTO Jam. Tym razem gospodarzem będzie Maciej Grzywacz, który zagra w składzie: Maciej Grzywacz - gitara Ilona Damięcka - fortepian Piotr Lemanczyk - kontrabas Kuba Grzywacz - perkusja i goście

Wróżka z kranu, reż. Michał Derlatka Teatr Boto 26 lip. 19:00
SUPERPRODUKCJA TEATRU BOTO! 5 aktorów. Profesjonalna choreografia. Rozbudowana scenografia. Fascynujące światła. Feeria barw.

Jonathan Kreisberg Quartet Teatr Boto 2 sie. 21:00
JONATHAN KREISBERG - gitara MARTIN BEJERANO - pianino MATT CLOHESY - kontrabas COLIN STRANAHAN - perkusja

Alfah Femmes Teatr Boto 9 sie. 21:00
Alfah Femmes to sześcioosobowa supergrupa z Trójmiasta, powstała z muzyków grających w takich formacjach jak: Zgniłość, MU, Múlk, Tymon & The Transistors, The Fruitcakes, Daniel Hertzov & Crew, Marek Gałązka z Zespołem, Jan Heweliusz, Ensemble Inégalité; i innych.

Kalendarz


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google