Polecamy


Wydarzenia


BOTO Wild Jam: Ilona Damięcka & goście / Wigilia Jazzowa Teatr Boto 20 gru. 21:00
Tradycyjny czwartkowy jam jazzowy w Sopocie. W tym tygodniu gospodynią BOTO Wild Jam będzie Ilona Damięcka, która wystąpi w składzie: Ilona Damięcka - piano Agnieszka Brenzak - wokal Konrad Żołnierek - kontrabas Adam Golicki - drummer - perkusja i goście Podczas wieczoru będzie można usłyszeć standardy jazzowe i zimowe piosenki z różnych części świata. Zapraszamy całe środowisko jazzowe na barszczyk w przerwie od jamowania!

Ola Tomaszewska Quartet Teatr Boto 21 gru. 21:00
Premierowe wykonanie autorskich kompozycji z udziałem muzyków sceny trójmiejskiej: Ola Tomaszewska - keybord Adam Żuchowski - kontrabas Irek Wojtczak - saksofony Adam Golicki - perkusja ze specjalnym udziałem Dominiki Krajewskiej
Medytacja Dźwięku: Alina Jurczyszyn i Kamila Bigus z gośćmi Teatr Boto 22 gru. 20:00
KONCERT: MEDYTACJA DŹWIĘKU ** trójmiejska premiera płyty z muzyką tradycyjną w odsłonie relaksacyjnej "SOUND MEDITATION" ** Alina Jurczyszyn i Kamila Bigus z LABORATORIUM PIEŚNI z gościnnym udziałem ukochanych: Michała Zeltmana (gitara) i Huberta Połoniewicza (kanun turecki)


BOTO Wild Jam: Tomasz Sowiński & goście Teatr Boto 27 gru. 21:00
Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Tomasz Sowiński, który zagra w składzie: Darek Herbasz - saksofon Maciej Sadowski - kontrabas Artur Jurek - klawisze Tomasz Sowiński - perkusja
Blues Connections na koniec roku Teatr Boto 28 gru. 21:00
To był bardzo udany rok dla Blues Connections... A nie ma lepszego miejsca na świętowanie i podsumowanie niż Teatr BOTO! Zaprosiliśmy super gości do wspólnych wykonań standardów, napisaliśmy 3 nowe utwory.

Kinga Rataj - Fado Teatr Boto 4 sty. 21:00
KINGA RATAJ powraca po roku do Teatru BOTO - dla wszystkich tych, którzy nie załapali się na poprzedni koncert. Jest jednym z najciekawszych odkryć wokalnych w Polsce ostatnich lat. Laureatka Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Festiwalu Twórczości Marka Grechuty „Korowód” a także dwukrotnie zwyciężyła w legendarnym konkursie „Śpiewać każdy może” w krakowskiej Rotundzie. Przełomem stał się rok 2006, w którym zdobyła Główną Nagrodę oraz Nagrodę Prezesa TVP za Najciekawszy Debiut na 42. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. W tym samym roku zrodziła się fascynacja muzyka fado, językiem i kulturą Półwyspu Iberyjskiego. Zaowocowało to powstaniem koncertu, w którym klasyka fado miesza się z jazzem, tango i flamenco.

X-Projekt "Flamenco Industrial" Teatr Boto 11 sty. 21:00
X-Projekt i płyta "Flamenco Industrial" to w założeniu muzyka oparta na wpływach flamenco i orientalnych rytmów, ale osadzona w środkowoeuropejskich tradycjach muzycznych. Brzmienie gitary elektrycznej przeplatane jest gitarą klasyczną, podane na jazz-rockowy sposób z etnicznymi elementami.

Brownie's Teatr Boto 18 sty. 21:00
Brownie's to klasyczne bluesowe trio, które zabierze Was w niesamowity świat muzyki bluesowej. Robią to, co gra im w sercu, bo chociaż są młodzi, graniem Bluesa zajmują się na co dzień od długich lat.

Kalendarz


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google